O nás

Společnost SANACE PO s.r.o. je na trhu již dvanáctým rokem, přičemž každý rok zúročuje své zkušenosti a dovednosti stále vyšším obratem, v roce 2018 dosáhl téměř 90 miliónů korun. Další přijaté zakázky neustále stimulují růst a akceschopnost společnosti.

SANACE PO s.r.o. je jednou z předních českých společností, která se zabývá likvidacemi havárií, převážně pak sanací objektů po požárech, po povodních, po zemřelých osobách, likvidacemi ropných havárií a veškerých úniků kapalin, vyklízením bytů po neplatičích, sanací a úklidem sklepních, půdních a vybydlených objektů, sanace a úklid po zvířatech, práce v dýchací technice a speciálních chemických oblecích.

Mezi další činnosti společnosti patří dezinfekce, dezinsekce, deratizace, požární bezpečnost staveb, koordinace BOZP, prodej hasičské a záchranářské techniky.

Společnost nabízí komplexní a ucelený balík služeb v oblasti životního prostředí při vzniku jakékoliv mimořádné havárie, živlu, úniku nebo průsaku nebezpečných látek. Máme k dispozici komplex efektivních technologií, vybavení a prostředků k okamžitému poskytování širokého rozpětí v oblasti sanačních činností a havarijních služeb.

Zajišťujeme NON STOP havarijní službu k okamžitému zásahu a zajištění místa události tak, aby nevznikaly další následné škody. Působíme po území celé ČR a zajišťování likvidačních prací je pro nás rutinní záležitostí.

Rychlou reakcí na vzniklou událost poskytujeme odbornou a profesionální pomoc a snižujeme tak náklady a čas postiženým vzniklou událostí. Společnost si zakládá na okamžité pomoci, využití všech dostupných prostředků v místě události, vysoké odborné úrovni a kvalifikaci pracovníků, spolu s využitím nejúčinnější speciální techniky.

Jsme členy těchto komor a svazů

komory
Zpět